“Сила трьох” серіал нова версія перезапуск трейлер

0
193

Усі добре пам’ятають серіал Сила трьох, що транслювався телеканалом 1+1, у період початку двохтисячних років. Акторки Шенен Догерті, Холлі Марі Комбс та Аліса Мілано, які виконували головні ролі; згодом на місце Догерті прийшла Роуз Макговен.

Три сестри-відьми, які боролися із демонічними силами зла, ось, про що розповідає сюжет. До того ж, фільм став франшизою, з якої на світ з’явилася відеогра, комікси та серія книжок.

Отже, зовсім скоро очікується перезапуск нової версії кіносеріалу, звісно ж, із новими акторками у головній ролі – Меделін Манток, Мелоні Діас та Сарою Джефрі, імена героїв буде змінено, та й сюжет матиме іншій напрямок розвитку.

Хтось з олдфагів може обурутись. Але, зараз такі часи, проте формат вимагає прогресу та фемінізму. Згодом, до усього звикаєш.

До речі, мало хто знає, але у першій версії серіалу акторки Догерті та Холлі Марі страшно лаялися, а Шенон завжди створювала п’яні дебоші на знімальному майданчику, через це їй довелося покинути проект, тому її замінила Макговен.

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here