Америка має таланти: українці підкорили суддів телешоу фантастичним виступом

0
255

Українська команда завдяки своїм номером під назвою “The Escape” (“Втеча”) завоювала прихильність американських суддів і отримала заповітні чотири “Так”. Номер з їхнім виступом вийшов вчора на теленканале NBC.

Українці змогли здивувати американське журі популярної телепередачі America’s Got Talent. Ролик з неймовірним виступом вийшов 12 червня на телеканалі NBC. Судді були здивовані задумкою і втіленням її в реальність завдяки використанню новітніх технологій.

Виконавець номера і його режисер-постановник Костянтин Томільченко розповів, що ідея номера прийшла до них ще в квітні 2017 року. Вони думали над тим, щоб поставити номер так, щоб головний герой переміщався в 3D зображенні не тільки по сцені, а й міг злітати над нею. Через кілька місяців експериментів, хлопці все ж зрозуміли, що це можливо і навіть захоплююче.

Керівник Front Pictures Юрій Костенко розповів, що їх метою було “стерти” кордони між реальним і віртуальним світом за допомогою голографічного відеопроекції, і, судячи з реакції журі та глядачів, їм це вдалося.

Директор компанії Денис Хохлов каже, що даний номер цікавий тим, що застосування технологій вийшло на новий рівень, і до них ніхто подібного не робив. Ця технологія по-справжньому революційна.

Але це не перший виступ українців, яке справило враження на американських суддів. Так, в минулому році український гурт Light Balance також потрапила в фінал відомого телешоу America’s Got Talent. Члени журі стоячи аплодували Light Balance, яким вдалося дійти до фіналу шоу.

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.