Новорічний “Вечірній квартал – 2017”

0
196

Новорічний “Вечірній квартал-2017” – це святковий концерт, подарунок студії “Квартал 95” своїм улюбленим глядачам. Неймовірний перформанс з актуальними жартами, яскравими декораціями та мегапозитивними артистами.

Коміки підготували для новорічної ночі, зібравши аншлаг у Палаці “Україна”. Актори студії “Квартал 95” разом з улюбленими українськими співаками приєдналися до вітань країни з Новим роком і виступили з яскравими гумористичними номерами в спеціальному випуску проекту.

У новорічному випуску артисти жартували про події, які відбулися в році, що минув, а також традиційно показали нові пародії на відомих українських політиків та зірок шоу-бізнесу. Запальні виступи зірок шоу-бізнесу MONATIK, DZIDZIO і Ольги Цибульської, Насті Каменських (NK), головних “серцеїдів” країни Олега Винника та Віталія Козловського принесли святковий настрій в будинок кожного українця.

Крім того, в новорічному випуску проекту актори студії “Квартал 95” приміряли на себе рекордну кількість образів, перетворившись в героїв відомих казок і художніх творів. На даний час, відео набирає шаленої популярності. За кілька днів на YouTube випуск переглянули більше ніж 700 тисяч разів.

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here