Вирішується доля будинку Чарлі Чапліна

0
249

Музей, розташований в колишньому робочому будинку Lambeth, де колись жив відомий комік Чарлі Чаплін, може опинитися під загрозою закриття. Причиною того є закінчення терміну оренди приміщення в березні наступного року. Сім’я Чарлі Чаліна написала відкрите звернення з проханням зберегти Лондонський Музей Кінематографу.

Лист, підписаний п’ятьма дітьми Чапліна: Джеральдіною, Майклом, Вікторією, Аннет та Джейн. В ньому розповідається про те наскільки є цей будинок важливим для них. Кейтерін Форд, завідувач музею, повідомляє, що представники сім’ї Чарлі завжди підтримували заклад.

“У цьому будинку наш батько жив з чотирьох років, саме тому це місце є для нас священним”-коментують діти Чарлі. Вони стверджують, що вони були б дуже вдячні, якщо з данної будівлі зробили такий собі соціально-культурний центр для усіх бажаючих та для самого Лондона, так як у музеї знаходиться велика колекція артефактів кінематографу.

Власники приміщення вказують, що мають намір продати будівлю. Було подано петицію, щоб зберегти музей, який має благодійний статус і підтримується за рахунок волонтерів, а не державного бюджету. На данний же час петиція вже набрала більше 19000 підписів.

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.