Як судді шоу “Ліга сміху” святкуватимуть Пасху

0
149

Уже завтра українці святкуватимуть один з найсвітліших днів в році – Воскресіння Христове. Стало відомо, як проведуть свято тренери відомого теле-шоу “Ліга сміху”.

Євген Кошовий: “Так вийшло, що цієї неділі я буду відзначати свій день народження, який настане напередодні. Так вийшло, що останні 10 років я в своє свято працюю, і в цьому році не виняток – будуть зйомки “Ліги сміху”. Тому відзначати будемо на наступний день. а так, теща завжди ходить до церкви в цей день і святить кошик з ласощами, а дочки займаються тим, що розфарбовують яйця і прикрашають пасочки”.

Ігор Ласточкін: “Я не сильно релігійна людина, і не приділяю цьому святу стільки уваги, як це роблять віруючі люди. Я присутній при цьому всьому звичайно, але сам нічого не готую. ​​Головне в цей день для мене – це мати можливість побути зі своєю сім’єю”.

Юрій Ткач: “Вранці в неділю, ми плануємо швиденько посвятити пасочки в церкві та відразу в дорогу, в рідній Дніпро. І ось там нас чекає святковий обід в сімейному колі. А зазвичай ми з дружиною окремо ходимо святити: я – зі своїми батьками, а вона – зі своїми. А потім зустрічаємося і вітаємо один одного”.

Стас Боклан: “Напередодні свята дружина завжди пече пасочки, а рано вранці ми йдемо їх до церкви освячувати. Потім, сподіваюся, до нас в гості прийдуть друзі, хоча зазвичай відвідують діти, але в цьому році вони їдуть і забирають навіть онуків. І хоч посту я не дотримувався (при моєму акторському графіку це дуже складно), я намагався хоча б емоційно себе стримувати, не злитися зайвий раз”.

Надя Дорофєєва: “У цей день я буду на сцені, “Время и Стекло” виступає на фестивалі в Білорусі. Як і багато артистів, ми працюємо навіть в такі великі свята. Я люблю зустрічати Великдень у колі близьких. Особливо в дитинстві я чекала цей день. на жаль, сьогодні мені рідко вдається бачити рідних. Мама часто до мене приїжджає, але в цьому році на Великдень ми будемо не разом”.

Влад Яма: “Цю неділю я з сім’єю планую провести вдома – будемо відпочивати від зйомок і роботи. Хочемо посмажити м’ясо на вогні, ну і, зрозуміло, з’їсти шматочок пасочки і яйця. Я дружину попросив в цьому році зробити сирну паску, причому одну і маленьку. А давно вже не їм молочні продукти, але заради свята, можна зробити виняток. Чому одну? Тому що, якщо приготувати шість або більше, з’їмо все без винятку”.

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here