Середа, 17 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життя16-річна Міллі Боббі Браун розірвала відносини з бойфрендом

16-річна Міллі Боббі Браун розірвала відносини з бойфрендом

Як повідомляє The Sun, Міллі Боббі Браун розлучилася з бойфрендом Джозефом Робінсоном.
За даними видання, 16-річна зірка “Дивних див” розірвала відносини з 17-річним регбістом, після восьми місяців відносин. Джерела кажуть, що молода пара боролася зі своїм напруженим графіком, тим більше, що акторка продовжує ділити час між Великобританією та США, де знімається її шоу для Netflix.
В останні тижні фанати зіркі помітили, що Міллі та Джозеф відписалися один від одного в Instagram, що породило чутки про розрив.
“Вони були дуже щасливі демонструвати свої відносини у соціальних мережах, але все пішло своєю чергою”, – сказав друг. “Час проведений у розлуці, був непростим. На цей момент, вони обидва прагнуть кар’єри”.
Пара познайомилася під час відпустки на Мальдівах у листопаді 2019 року. Пізніше вони підтвердили свій роман у січні, поділившись милою фотографією в Snapchat.
Інсайдер додав: “Міллі одразу стала величезною зіркою, а кар’єра Джозефа, у регбі, тільки починається, так що, можливо, їм просто не час заводити роман. Звичайно, вони обидва ще дуже молоді, так що, безсумнівно, все попереду”.


Міллі Боббі Браун дуже зайнята акторка. Крім ролі сестри Шерлока Холмса у новому фільмі Netflix “Енола Холмс”, вона разом з Різ Візерспун працює над екранізацією відомого роману Алі Бенджамін “Доповідь про медуз”. Крім того, прем’єра 4 сезону “Дивних див” очікується у 2021 році.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments