/Таємний Санта зруйнував улюблений день актора

Таємний Санта зруйнував улюблений день актора

Голлівудський актор ніяк не може оговтатись після візиту до Saturday Night Live, що відбувся раніше на цьому тижні. «Ви зруйнували мій улюблений день…» – заявив Метт Деймон після недавніх подій.

У проморолику до виступу актор зізнався, що «Таємний Санта» – найкращий день у році. Тим часом, як музичні гості студії Майлі Сайрус і Марк Ронсон виконували святкові композиції, Ронсону вручили неочікуваний подарунок – сандвіч з індичкою. За тлумаченням Бека Беннетта, це особливий символ їхньої дружби. Згодом, повернувшись до Деймона спиною, він подарував Сайрус коштовну прикрасу.
Усі в очікуванні третього сюрпризу. Чесілі Стронг вручає кінозірці подарунок – шарф ручної роботи, умисно незавершений. Колектив змусив актора вдягти недов’язаний подарунок. Натомість, Деймон невдоволено пробурмотів, що його улюблений день був «зруйнований».
До слова, «Таємний Санта» – це американська передноворічна традиція, віднедавна започаткована і в Україні. Її суть полягає в анонімному подарунку одному із членів певного колективу, як правило, на роботі. «Таємні Санти» визначаються жеребкуванням. Важливо: до початку святкового флешмобу встановлюється ціновий діапазон, аби уникнути незручних ситуацій.