/Дорофеєва взялась за старе – мовиться про колір волосся

Дорофеєва взялась за старе – мовиться про колір волосся

У якому «модному» відтінку знаменитість з’явиться на публіці знову? Так чи інакше, ніхто не буде здивований. Учасниця іменитого дуету «Время и Стекло» не вперше змінює вигляд своєї зачіски. Що таке трапляться не рідко – це м’яко сказано. Адже чи не на кожному світському кадрі Дорофеєва хизується усе новими кардинальними змінами образу.
Лише за минулий рік артистка встигла і під каре підстригтись, і волосся відростити, і кілька разів перефарбуватись. Днями раніше поп-зірка здивувала мережу платиновим блондином. Здавалось би усі вже повірили у перевтілення Додо та прийняли зміни. Але, ні.
https://www.instagram.com/p/Btc_IUMnWyc/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Знову чи вкотре, але Дорофеєва таки обрала новий відтінок волосся. Точніше – той, у який фарбувалась раніше та упродовж тривалого часу. Прихильники співачки шоковані. Коментарі почали буквально таки «осипати» нову фотопублікацію артистки в Instagram.
https://www.instagram.com/p/BtEmEIpnbER/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
«Поясніть, будь ласка, яке у Дорофеєвої волосся?», «Так-так, у Наді волосся-хамелеон», – обійшлось не одним здивованим інстакористувачем. Хтось підозрює, що справа у спалаху камери, інший заявляє, що знаменитість чи не щодня перефарбовує волосся. Так чи інакше, трохи раніше Дорофеєва заявила у прямому ефірі, що повертається до образу брюнетки. Та чи надовго? Що ж, через кілька тижнів дізнаємось.