/Дует Додо та Монатіка зібрав понад 50 млн переглядів

Дует Додо та Монатіка зібрав понад 50 млн переглядів


Зібрати для одного ролика чи не найвідомішого мультиартиста країни та уже як культову співачку Додо – формула неодмінного успіху. Не дивно, що спільний хіт солістки гурту «Время и Стекло» і Монатіка вмить здобув неабиякої популярності.
Що цікаво, не тільки слова із пісні «Глубоко» ніяк не злітали з уст шанувальників. Власне кліп став завершальної нотою, що тільки додала рейтингів обом і без цього відомим виконавцям.
https://www.instagram.com/p/BthRNFPHMlm/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
У кліпі було все – неперевершені костюми, «качові» танці та доволі таки стильні кадри. Танцювала Дорофеєва, танцював Монатік, танцювали вони вдвох. А після того, як співачка взяла «срібло» на найтанцювальнішому шоу України, така гаряча суміш добряче зіграла на руку творцям відеороботи.
Результат не змусив на себе чекати. Користувачі Youtube не тисячами, а мільйонами невпинно переглядають кліп до композиції. Відтак, цими днями Надя Дорофеєва не стрималась, щоб не похизуватись вражаючими для української естради цифрами. Ролик зібрав більш ніж 50 мільйонів переглядів – лише за період у півроку.

«Я не змогла не викласти це фото і не приурочити його нашим 50,000,000 переглядам «Глубоко». Ми з Монатіком вдячні нашій команді та усім, хто дивиться наш кліп. Без вас було би нудно», – коментує зірка свій успіх на офіційній сторінці в Instargam.