/Джіджі Хадід із дивакуватим чубчиком на подіумі Burberry

Джіджі Хадід із дивакуватим чубчиком на подіумі Burberry

Вперше за час своєї модельної кар’єри Джіджі Хадід з’явилась на шоу-показі від іменитого британського бренду Burberry. Хоча й образів на модному подіумі було представлено чимало, складно не виокремити з-посеред інших манекенниць культову супермодель.
За рішенням організаторів шоу, відкрила модний показ не Хадід. Ба більше – модель вийшла на подіум шостою і її майже ніхто не впізнав одразу, що не складно пояснити. Цілковито висвітлені брови та, на додачу, чудернацький чубчик хвилеподібної форми змінили дівчину до невпізнання.
https://www.instagram.com/p/Bn86VKABBkf/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Як не дивно, але вона, тобто Джіджі Хадід, таки стала обличчям чи не кожного журналістського матеріалу, приуроченого до Лондонського тижня моди. Втім, не тільки зірками зі світовим іменем вражав британський бренд.
https://www.instagram.com/p/Bt_cnmVgxtd/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Так чи інакше, Джіджі Хадід виявилась не єдиною «зіркою» на шоу-показі від Burberry. Бренд також представив новий формат сумки, приурочений до сезону весна-осінь 2019.
Що вже звично для цьогорічних модних показів, Burberry продовжив тенденцію поєднання тілесних відтінків із дивакуватими силуетами. Так, не обійшлось без екстравагантних принтів – тваринних та елементів квітів.