/Хлої Кардаш’ян покинула баскетболіста Трістана Томпсона

Хлої Кардаш’ян покинула баскетболіста Трістана Томпсона

Хлої Кардаш’ян офіційно вирішила розійтися зі своїм бойфрендом Трістаном Томпсоном. Новий скандал зі зрадою Трістана став причиною розриву. Він провів разом з Хлої День Святого Валентина, подарувавши їй величезний букет троянд, а в неділю зрадив їй! Пара разом виховує 1-річну доньку Тру.
Як повідомляють джерела, Томпсона бачили на вечірці, коли він обіймався та притискався до 21-річної моделі Джордін Вудс, кращої подруги сестри Хлої. А в понеділок, як тільки Кардаш’яш про це дізналася, то одразу вигнала колишнього коханого.
Очевидно, шансів на примирення у пари майже немає. Близьке до Хлої Кардаш’ян джерело прокоментувало цю ситуацію так: “Досить! Їй і так вже вистачить”. Однак, сам Трістан факт зради твердо заперечує.

Коли у мережі з’явилась інформація про їхній розрив, він написав у своєму Twitter, що це фейкові новини. Однак, потім їх ніби все ж таки бачили разом, але поводилася пара точно не як закохані. Кардаш’ян далі проводить більшу частину свого часу в Лос-Анджелесі, а Томпсон – на баскетбольному майданчику.
Однак, Хлої схвилювала мережу своїми Instagram-stories, куди виклала 7 цитат про розбите серце в День святого Валентина: “Іноді Бог розбиває ваше серце, щоб врятувати вашу душу”, “Кохання у цьому дикому світі – найхоробріша річ, яка тільки може бути” і тд.

Нагадаємо, що пара разом з 2016 року. Кажуть, що Трістан і раніше зраджував Хлої, навіть тоді, коли та носила під серцем його дитину. З однією з дівчат його зняли на відео в клубі, в той час як вони цілувалися, а також, коли вони заходили разом в готель.