/Julik про “Щастя” у новій чуттєвій композиції до Дня закоханих

Julik про “Щастя” у новій чуттєвій композиції до Дня закоханих


Не так давно музикант гучно заявив про початок своєї співочої кар’єри із піснею «Та яку люблю», як знову вдався до творчих звершень. Сьогодні, спеціально до Дня Святого Валентина, Julik презентував свій новий трек про почуття щастя із коханою людиною.
Уже як традиційно, на слова до пісні виконавця надихнула дорога. На цей раз, шлях від Карпат додому. Прості рядки «…Дякую, що ти є» влучно висловили чи не основну ідею авторської роботи від Julik.

Співак спробував пояснити, наскільки важливе саме невимушене спілкування між закоханими. Задоволення від спільного проведення часу повинне дарувати нові сили до небувалих звершень, підкорення непідвладних вершин. Зрозуміло, чому власне гірські пейзажі стали музою для молодого співака.
Єдине, що важливо – знайти саме ту людину, «яка буде з тобою за будь-яких обставин». А також, артист додає, що приділив чимало часу на написання нового треку «Щастя». Тим не менш, «отримав нереальне задоволення від створення власного продукту».
«Щоправда, переживаю. Хочу, аби кожен, хто любить – пережив ці слова через себе та зрозумів у чому запорука щасливого сімейного життя», – коментує Julik.

Одразу з’явилось у мережі і ліричне відео до дебютного треку. До речі, зйомки проводились у Львові. Тільки-от у ролику не представлено жодних силуетів міста, як для всіх звично. Вдале поєднання синхронів та графіки, рядки тексту, що буквально таки змушують врізатись у пам’ять ілюструють роботу, як успішно продуманий музичний проект.
https://www.instagram.com/p/BtjUfyUFu87/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Нагадаємо, перша композиція від Julik під назвою «Та яку люблю» перевищила усі поставлені сподівання у контексті популярності. Особливим успіхом пісня відзначилась серед кіл професійних музикантів.  Відтак, не минуло так багато часу, як ролик переглянуло більш ніж сто тисяч користувачів.