/Леонардо Ді Капріо почав роботу над своїм першим серіалом

Леонардо Ді Капріо почав роботу над своїм першим серіалом

Піддавшись світовому тренду, актор почав роботу над серіалом. Часи, коли серіали були стартовим майданчиком для акторів перед переходом у світ великого кіно, давно пройшли. Маючи у своїй скарбничці завидну фільмографію та пристойний список нагород, спробувати себе в телевізійному жанрі вирішив і Леонардо Ді Капріо.
Як стало відомо сьогодні, разом з Мартіном Скорсезе він почав роботу над новим серіалом для студії Hulu. В якості виконавчих продюсерів вони екранізують книгу Еріка Ларсена “Диявол в Білому місті”. Шанувальники сподіваються, що Ді Капріо не тільки буде біля керма, а й виконає головну роль.

Екранізувати детектив про американських серійних маніяків – доктора Генрі Говарда Холмса і архітектора Денієла Х. Бернхема, які вбивали відвідувачів Всесвітньої виставки 1893 року в Чикаго, планували ще 15 років тому, відразу після виходу книги. Тоді передбачалося, що це буде повнометражний фільм. Проект розроблявся в різних студіях: спочатку в Warner Bros., а потім в Paramount, але через проблеми з бюджетом так і не був реалізований.
Спочатку головну роль пророкували Тому Крузу, але в 2010 році Леонардо Ді Капріо викупив права на картину, заявивши про бажання втілити одного з лиходіїв на екрані. І ось, через 9 років, актор приступив до роботи, щоправда, змінивши формат на серіал і власну позицію, ставши виконавчим продюсером картини.