/Модні тренди щоденного макіяжу від New York Fashion Week

Модні тренди щоденного макіяжу від New York Fashion Week

Від класичних червоних губ до акварелі на обличчі та екстравагантних кольорів волосся. Нью-Йоркський тиждень моди демонструє тренди у макіяжі від відомих візажистів.
Особливої популярності набирають лінії: широкі, тонкі, намальовані олівцем чи підводкою. Вони з легкістю заміняють звичні тіні для повік. У моді залишаються екстравагантні кольори волосся, які дуже вдало поєднуються з широкими лініями на повіках.

Цього сезону з моди не виходить масивний блиск і сяючі акценти на очах. Туш для вій у поєднанні з блискітками яскравого кольору нададуть вашому щоденному образу особливого настрою. При цьому, решта обличчя має залишатися непомітною.
Чорні стрілки – вічна класика, яка набирає нових обертів. Візажисти радять надавати їм гострої форми і протягувати майже до кінчиків брів.

Темні нюдові тони заграють по-новому, якщо до них додати золотуватий відтінок. Губи кольору коричневої троянди ідеально поєднуються з легким “зоряним” мейком. Образ можна доповнити ефектом смокі айс, однак не усталеного чорного, а сірого, коричневого відтінку.
Для любителів незвичайних та яскравих образів у тренді акварельні фарби у особливих комбінаціях. Навколо очей, брів, лоба та навіть носа!

У топі залишається ефект вологих губ та мокрого волосся. Це неймовірно підкреслює  природню красу й робить виразний акцент.

Улюблениця жінок – червона помада має особливий вплив цього сезону. Задля вражаючого ефекту решту макіяжу радять залишати максимально природньою, щоб сяйво й насиченість губ виділялися.