/“Народження зірки” – нове тату Леді Гаги

“Народження зірки” – нове тату Леді Гаги

Леді Гага, яка славиться своїми постійними експериментами у зміні зовнішності, виклала на свою сторінку в Instagram фото нового татуювання. Вишукана ніжна троянда прикрасила спину зірки. 
“Мій спинний мозок тепер став трояндою,” – підписала світлину Гага. Тендітну квітку оточує напис “La vie en rose”.
https://www.instagram.com/p/Bt375OflK2f/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Леді Гага зіграла головну роль у драматичній стрічці Бредлі Купера “Народження зірки”. Цей фільм є римейком однойменної роботи 1937 року.
Епатажна виконавиця погодилась зніматись, бо вона давно слідкувала за творчістю режисера й надихалась нею, а також їй сподобалось, як у стрічці зображують залежність від наркотиків та депресію.
За сюжетом кантрі-музикант Джексон (Бредлі Купер) закохується у 30-річну співачку Еллі (яку зіграла Леді Гага). У молодих людей з’являються взаємні пристрасні почуття. Джексон допомагає Еллі стати справжньою зіркою й досягти успіху у музичній стихії. Однак, чим більше популярності й визнання отримує молода артистка, тим більше кар’єра кантрі-музиканта йде на спад.

Татуювання Леді Гаги символічне, адже слова навколо троянди “La vie en rose” – це назва пісні Едіт Піаф. Цю композицію героїня Гаги виконала, коли зустріла Джексона, свого майбутнього коханого. У перекладі з французької вона означає “Життя у рожевих тонах”. Стрічка “Зірка народилася” номінована на Оскар вже 8 разів. 32-річна співачка може отримати премію за найкращу жіночу роль.