/Новий хіт від Каменських зібрав понад 2 млн переглядів

Новий хіт від Каменських зібрав понад 2 млн переглядів


Вражаюче, але екс-учасниця дуету «Потап и Настя» набуває небувалої раніше популярності у ролі сольної виконавиці. Всього лише за день новий хіт Насті Каменських, тепер під псевдонімом NK, зібрав понад два мільйони переглядів на платформі Youtube.
Не дарма артистка упродовж тривалого часу епатувала у мережі із відомим усім хештегом #попакакуким. Не одноразово публікувала світлини із власними підтягнутими сідницями. Що цікаво, пляжними кадрами не обійшлось. Шанувальники завжди реагували по-різному. Були й такі, що вважали таке рішення за прояв вульгарності.
https://www.instagram.com/p/Bt5eStknGxo/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Так чи інакше, цифри говорять більше, аніж усі висловлювання хейтерів разом взяті. Втім, чорний піар – теж піар, і нічим не гірший. Лише за день Каменських набрала приголомшливу кількість переглядів. Не забарилась також оприлюднити відео із бекстейджу зйомки кліпу до «Попа, как у Ким».

З огляду на все, «тур» по Латинській Америці та Сполучених Штатах таки пішов на користь співачці. І мовиться не тільки про вражаючий показник іспаномовного хіта «Peligroso» на іноземних чартах. Каменських зробила собі ім’я, яке визнав світ. Не дивно, що кількість переглядів її нового ролику незадовго після оприлюднення почав вимірюватись мільйонами.