/Оля Полякова зізналась, кому присвятить свій новий кліп

Оля Полякова зізналась, кому присвятить свій новий кліп


Королева не тільки ночі, але й неприхованого епатажу готується до презентації свого кліпу до пісні «Лед тронулся», що не так давно сколихнула мережу у форматі аудіо.
Не обділена почуттям гумору артистка не зраджує власному музичному стилю. Текст треку буквально таки врізається у пам’ять одразу після першого прослуховування. Втім, що традиційно, під шарами комічного Полякова вкотре спробувала приховати нагальні проблеми суспільства.
https://www.instagram.com/p/BuD1pFyAcMO/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
На цей раз, співачка вирішила привернути увагу громадськості до дітей. Про мотиви очікуваного кліпу артистка заявила на своїй офіційній сторінці в Instagram. Жодних конкретних дат чи деталей зйомок. Лише коротке та душевне звернення до тих, кому вже довелось відчути себе у ролі батьків.

«Кліп вийде із присвятою дітям! Часто у гонитві за успіхом і визнанням ми забуваємо про тих, заради кого ми живемо і працюємо – про наших дітей. Ми прагнемо зайняти високе положення в суспільстві, у професії, а приділити трохи уваги дитині нам завжди ніколи», – звабливе фото у мережі Полякова підписала одкровенням, яке пережила на власному досвіді.
А також, артистка додала: «Але ж ми для них найкращі, найважливіші, найголовніші люди, не зважаючи на всі наші помилки та поразки. Тільки для них ми справжні королі і королеви!».