/“Суїцид не по фешн”: бренд Burberry перейшов усі межі

“Суїцид не по фешн”: бренд Burberry перейшов усі межі

Світові Тижні моди у самому розпалі, а модні глянці не обходяться без інтриг. На цей раз, під прицілом пильної громадськості опинився бренд Burberry. На останньому шоу-показі, де і з’явилась культова супермодель Джіджі Хадід, дизайнери лейблу використали аж надто провокативний елемент одягу.
Скандал розгорівся миттєво. Burberry чи не одразу висловив своє публічне вибачення за неумисну пропаганду суїциду. Як виявилось, комусь таки вдалось розгледіти на худі із нової колекції зашморги навколо шиї манекенниць.
https://www.instagram.com/p/Bt_e9OpgGG3/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Що цікаво, хвиля критики полилась не від шанувальників бренду, а з боку конкурентів. Висловили свою категоричну оцінку Prada та Gucci. Кутюр’є Ріккардо Тіші вперше презентував свою серію одягу як очільник Burberry, але спостережливі критиканти привернули увагу публіки до іншого.

«Самогубство – це не мода. Це не гламурне, не гостре і тим паче не шоу для молоді. Ріккардо Тіші і загалом Burberry, як ви змогли допустити елемент, що нагадує зашморг на шиї, до стартової у новому році колекції», – висловилась на своїй офіційній сторінці в Instagram Ліз Кеннеді, іменита модель, якій довелось пережити на власному досвіді питання суїциду.