/Тищенко “похизувався” округлим животиком – із пляжу

Тищенко “похизувався” округлим животиком – із пляжу

Відомий на всю країну «серцеїд» та не менш знатний ресторатор не так давно покинув танцювальний паркет, але таки встиг обзавестись «округлими» формами. На жаль, за таким небажаним з відпочинку надбанням Микола Тищенко сховав свій колишній сталевий прес. Як усі вже побачили на офіційній сторінці шоумена в Instagram, бувалі рельєфи зникли під опцією «все включено».
https://www.instagram.com/p/BtfrmkLhYBO/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Так, хто не чув, Тищенко із сім’єю уже як тривалий час відпочиває у теплих краях, про що свідчить незліченна кількість фото у соціальних мережах. Але, з огляду на останні кадри, про звичні спортивні тренування чоловік забув. Це не посоромились гостро підмітити шанувальники Тищенка у коментарях до публікацій.
«Якщо любиш спорт так само сильно, як люблю його я, підтримай наш челендж і здивуй своїм відео чи фото. Залишай тег#тищенкоспорт! Через тиждень оголошу переможця і вручу приз», – підписав ресторатор свою останню світлину з відпочинку.
https://www.instagram.com/p/BtEH10iBQAc/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Як не дивно, Тищенко зробив такий виклик громадськості не глянувши на те, що сам не забарився трохи підгодуватись. Так чи інакше, відпочинок не рідко впливає на позначку кілограмів. Головне – не забути стати на ваги після повернення додому.