/Відверта та чуттєва – нова фотосесія Даші Астаф’євої

Відверта та чуттєва – нова фотосесія Даші Астаф’євої

Розкішна українська модель Даша Астаф’єва доволі часто схвильовує публіку своїми відвертими фотосесіями. Цього разу вона відзначилась неймовірними кадрами, які опублікувала на власній сторінці у Instagram.
На світлинах Даша позує серед саду у відвертій білизні тілесного кольору. На плечі артистки багато метеликів, а її пишні груди одразу приковують погляд. Під фото красуня подякувала фотографу та візажисту, які створили для неї такий цікавий образ.
https://www.instagram.com/p/Bt_CaV5hUBb/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Неймовірні кадри відзняла Марта Сірко, відомий у модному світі фотограф. На своєму аккаунті вона розповіла, як вони готували реквізит: “Метеликів, до речі, ми вирізали в поїзді, на який запізнювались дуже! Забігли вже коли рушав, серце просто виривалось, адже коли Київ, то зйомки, і зазвичай відповідальні, не хотілось це все пропустити”.
https://www.instagram.com/p/Bt_BJTKhCLz/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Фоловери Астаф’євої вражені такими чуттєвими й глибокими знімками: “Дашо, це найкраще ваше фото!”, “Ось так виглядають феї”, “Сто разів вже казав і скажу знову: Даша Астаф’єва – втілення всього найпрекраснішого на цій землі!”.
Нагадаємо, що зірка зіграла головну роль у двох частинах українсько-латвійської комедійної мелодрами “Свінгери”. Даша, не соромлячись, знімалась у відвертих сценах, яскраво проявивши свій акторський талант.