/Зірка “Голодних ігор” відтепер офіційно заручена

Зірка “Голодних ігор” відтепер офіційно заручена

Чутки чутками, але факти під сумнів не поставиш. Ще одна голлівудська акторка виходить заміж. Так, Дженніфер Лоренс більше «не ходитиме у дівчатах». Адже за офіційними повідомленнями, кінозірка заручилась із директором однієї з найвідоміших арт-галерей Нью-Йорка – Куком Мероні.
Втім, вперше громадськість дізналась про особливу подію у житті пари не зі свідчень акторки. Папараці помітили жінку із «особливою» каблучкою, що безсумнівно є весільною – на лівому безіменному пальці та у компанії свого коханого за романтичною вечерею.

Пара тривалий час намагалась уникати зайвих очей публічності та приховувала усі подробиці свого особистого життя. Подейкують, Лоренс та Мероні у стосунках ще із червня 2018 року, відколи їх і познайомила спільна для обох подруга – Лора Сімпсон.
Так чи інакше, тривалий час до заручин шанувальники знаменитості підозрювали, що пропозиція «руки і серця» от-от відбудеться. Вони не помилялись. Хоча й Лоренс не одноразово заявляла у своїх інтерв’ю, що досі підтримує хороші стосунки із кількома колишніми, включаючи кінорежисера Даррена Арнофскі та актора Ніколаса Голта.

«Насправді, я дружу із усіма своїм колишніми. У мене навіть є власна теорія. Справа у тому, що я відкрита людина. Відтак, у мене не може бути поганих стосунків із тими людьми, що у свій час були для мене неабияк близькими. Жодного лукавства, тільки чесність», – пояснює зірка великих екранів.
А також, Лоренс додає, що усі її «екси» були і залишаються чудовими людьми. Хоча й знаменитість зізнається: щоразу, коли вона переживає розрив, її серце немов знову розбивається вщент.