Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесіди3-річна донька Джейсона Судейкіса Дейзі заявляє, що вагітна

3-річна донька Джейсона Судейкіса Дейзі заявляє, що вагітна

Трирічна донька, Джейсона Судейкіса та Олівії Вайлд, Дейзі вважає себе майбутньою матір’ю.
«Дейзі подорослішала, їй 3 роки, майже 4 роки, і вона знаходиться у повномасштабному режимі очікування», – сказав 44-річний Джейсон Судейкіс на «The Late Late Show With James Corden». «Вчора я прийшов додому, і вся голова моєї доньки була у бігудях. Вона була схожа на Френчі з фільму «Бріолін». Я запитав: «Що відбувається, Дейзі?», А вона відповіла: «Мені потрібне кучеряве волосся»».
Потім Судейкіс сказав, що його донька нещодавно вважала, що вона вагітна, додавши: «Вчора ввечері Олівія сказала мені, що Дейзі сказала їй, дуже серйозно та дуже щиро: «Мама, я вагітна». Вона була вагітна три-чотири дні. Це захоплююче!»

Крім Дейзі, у Джейсона Судейкіса та 36-річної Олівії Вайлд, є 6-річний син Отіс. Актор розповів, як старша дитина справлявся з карантином через коронавірус.
«Отіс та я дивилися «Зоряні війни», він став більше грати у відеоігри», – поділився Джейсон. «Він це любить. Не думаю, що він коли-небудь знову повернеться до школи. Думаю, він закінчив вчитися. Ви знаєте, він знає 24 з 26 букв алфавіту. Він в порядку».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments