Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життя60-річний Антоніо Бандерас захворів на коронавірус

60-річний Антоніо Бандерас захворів на коронавірус

Антоніо Бандерас повідомив у Twitter, що коли йому виповнилося 60 років, йому прийшов позитивний результат на COVID-19.
“Я хочу зробити надбанням громадськості, що сьогодні, 10 серпня, я змушений відсвяткувати свій 60-річний ювілей на карантині, через те, що маю позитивний результат на захворювання COVID-19, викликане коронавірусом. Я хотів би додати, що відчуваю себе відносно добре, тільки трохи втомлений та впевнений, що одужаю якомога швидше, слідуючи медичній інструкції, яка дозволять мені подолати інфекційний період, від якого я страждаю, і страждають дуже багато людей по всій планеті. Я скористаюся цією ізоляцією, щоб читати, писати, відпочивати та продовжувати будувати плани, щоб надати сенс моїм 60 рокам. Усім міцних обіймів”, – написав актор Антоніо Бандерас іспанською мовою.


Відповідаючи на твіт, іспанський актор та комік Санті Родрігес написав у Twitter: “Дорогий Антоніо, гарного настрою, удачі та, у будь-якому випадку, навіть якщо обставини складаються не для того, щоб щось святкувати, я сподіваюся, що у тебе найкращий День Народження. Міцних обіймів, таких як і ти”.
Антоніо Бандерас відомий такими різноманітними ролями, як “Маска Зорро”, “Одного разу в Мексиці” та “Шкіра, в якій я живу”. Він був номінований на Оскар за фільм Педро Альмодовара “Біль та слава”. Його поточний список проєктів включає “Охоронець дружини кілера”, “Uncharted” та “Офіційний конкурс”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments