Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeМодаПодіїАкторка Дрю Беррімор видаватиме модний журнал

Акторка Дрю Беррімор видаватиме модний журнал

Американська акторка Дрю Беррімор започаткувала власне однойменне lifestyle-видання. Журнал Drew виходитиме щокварталу і буде розповідати про життя акторки.
46-річна зірка фільму “Дюплекс” і “Янголи Чарлі” вирішила розпочати бізнес, тому разом з Bauer Media Group видаватиме lifestyle-видання. У ньому йтиметься про різні захоплення Беррімор, її кулінарні секрети, інформацію про подорожі та де вона одягається.
Зокрема, у ньому читачі знайдуть колонку зірки “Дорога Дрю”, де вона даватиме особисті рекомендації щодо закупів, рецептів та огляду продуктів. Вперше журнал Drew фанати зможуть побачити у крамницях Walmart 14 червня за ціною 9,99 долара, а через тиждень буде доступний у газетних кіосках повсюди у США.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Drew Barrymore (@drewbarrymore)


Варто додати, що над ідеєю видання Беррімор працювала близько двох років, а ідеєю створити його стала рекламна кампанія в журналі для свого бренду Flower Beauty кілька років тому. Зазначимо, що акторка реалізувала себе не лише в кіно, а й стала ведучою програми “Шоу Дрю Беррімор”, яке дебютовало у вересні минулого року на каналі CBS.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments