Акторці Лорі Лолін перекрили усі шляхи через хабарництво

0
308

Раніше цього тижня громадськість вперше почула про гучний скандал на предмет хабарництва та привілейованих класів в освітній сфері Сполучених Штатів. Здавалось би, подібні речі уже зникли з американських реалій. Але старі схеми працюють і досі, хоча й із новими обличчями.
На цей раз, на гарячому застали голлівудську акторку Лору Лолін, що разом із Фелісіті Хафман організувала схему відмивання грошей у заможних вступників серед кількох престижних коледжів США. За усіма умовами, заможні батьки були вимушені оплачувати багатомільйонну «гарантію» на те, що їхні діти без жодних сумнівів вступлять до конкретного освітнього закладу.

Що цікаво, кошти надходили на рахунки не лише винахідливих акторок, але й до офіційних представників конкретних коледжів. Як результат, коли усе таємне стало дійсністю, публічний образ Лори Лолін був раз і назавжди спаплюжений. Ще у цей четвер почало мовитись про скасування контракту між кінозіркою та Hallmark Channel.
В офіційній заяві, оприлюдненій з боку CNN, телеканал оголосив, що не бажає продовжувати співпрацю із хабарницею. А також, під серйозною загрозою опинилась і гра акторки як головної героїні серіалу «Коли кличе серце».

«Ми засмучені недавніми подіями у справі проплачених вступів до навчальних закладів. Ми більше не працюємо із Лорою Лолін і припинили розвиток усього виробництва на телеканалі Hallmark Channel, пов’язаного із її прізвищем», – йшлось в офіційній заяві обуреного телеканалу. А також, уже мовиться і про припинення співпраці з боку стримінгового сервісу Netflix.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here