Середа, 17 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяАлісія Сільверстоун поскаржилася, що її 9-річного сина висміюють через зовнішній вигляд

Алісія Сільверстоун поскаржилася, що її 9-річного сина висміюють через зовнішній вигляд

Алісія Сільверстоун виховує 9-річного сина Беара. Нещодавно у своєму Instagram вона розповіла, що хлопчика дражнять однолітки, через його довге волосся. При цьому хлопчик не поспішає розлучатися зі своєю розкішною зачіскою та хоче відростити волосся ще довше. Алісія опублікувала кілька фото з Беаром та написала:
«Я просто обожнюю його волосся на цих фото. У свій час хлопці сміялися над ним, коли він поїхав в серф-табір. Коли він повернувся, то розповів мені про це, і я подумала, що він захоче обстригти волосся. Ми записалися до перукаря, а коли він прийшов, син попросив: «Підстрижіть мене так, щоб я міг відростити волосся до пояса». Це мій хлопчик!»
Алісія зазначила, що не підтримує стереотипи щодо зачісок та її син виглядає так, як хоче.
«Він знає, хто він. Він любить своє волосся та хоче, щоб воно було довгим. Мама й тато не збираються його відмовляти. Він гарний, і нам теж подобається його волосся! Ми ніколи не нав’язували йому ніяких соціальних уявлень про те, як повинне виглядати волосся у хлопчика чи дівчинки. Ми повинні приймати наших дітей і те, ким вони хочуть бути, без всякого осуду! До того ж багато красивих чоловіків носять довге волосся: Бред Пітт, Гаррі Стайлз, Джейсон Момоа … Та навіть Ісус!» – поділилася Сільверстоун.

View this post on Instagram

I just love him so much! ? Great Sunday hanging with my little baby.. Well, I guess he’s not so little anymore! We went for a swim and now we’re getting ready to make some dinner! Also I just LOVE his hair in this image, I had to grab a quick pic. One time my son was made fun of by other kids because of his hair on a bus ride to surf camp. After he had returned and told me, I thought he would want to cut it for a haircut appointment we had already scheduled the next day, but when we showed up, he said “please give me a trim so I can grow it to my waist.” That’s my boy! He knows who he is. He loves his hair and chooses to have it long. Mama and Papa aren’t going to stop him from being him. He’s beautiful and we love his hair! We would never impose any social ideas about what hair on a boy or girl should look like. We should all try to embrace our children and who they choose to be without any judgement! Plus there are so many very handsome men who have long hair Brad Pitt… Harry Styles…. Jason Momoa… even Jesus ?… all long hair! Just sayin.. ?❤️ #family #love

A post shared by Alicia Silverstone (@aliciasilverstone) on


Алісія дотримується суворої веганської дієти та її дитина теж. В одному з інтерв’ю вона розповіла, як Беар відчуває себе при такому харчуванні:
«Мені завжди смішно, коли кажуть: «Ой, мій бідний малюк-веган такий слабенький». Тому що мій всюди бігає та стрибає та сповнений енергії. Але зосередженість та спокій у нього теж є, так що він не виходить за рамки. Я не кричу на нього. Все, що я говорю, це: «Ні вже, Беар, дякую». І він розуміє. Коли діти погано харчуються, погано себе почувають, тоді вони й поводяться погано».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments