Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиАлісія Вікандер розповіла про шлюб з Майклом Фассбендером

Алісія Вікандер розповіла про шлюб з Майклом Фассбендером

Акторка Алісія Вікандер взяла участь у фотосесії для видання ELLE, а також дала інтерв’ю, де трохи розповіла про стосунки зі своїм чоловіком Майклом Фассбендером.
Майкл та Алісія разом з 2014 року, але довгий час про це ніхто не знав. Актори познайомилися на знімальному майданчику фільму «Світло між океанів», після чого стали проводити все більше часу разом.
В інтерв’ю Вікандер зізналася, що її підкорила «сміливість та відкритість» Майкла на зйомках, який нерідко просив її поради щодо деяких сцен.
На питання про те, хотіла б Алісія знову зніматися з чоловіком, вона відповіла: «Я б з радістю ще з ним попрацювала, хоч ми з ним дуже різні люди. Але я вважаю, що це дуже добре та корисно для відносин».
Пара одружилася у жовтні 2017 року, влаштувавши закриту церемонію на пляжі на Ібіці, і вирішила оселитися у Лісабоні, щоб виїхати якомога далі від Лондона. До весілля Алісія та Майкл ненадовго розлучалися, але незабаром відновили відносини.
В одному з інтерв’ю Майкл Фассбендер зазначив, що хімія між ним та Алісією Вікандер «виникла відразу».
Однак Майкл та Алісія вкрай рідко розповідають про свої стосунки та майже не з’являються на заходах разом. На червону доріжку вони не виходили разом вже три роки.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments