Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юAlyona Alyona висловилася про свої стосунки з солов'їною: "Все має наслідки"

Alyona Alyona висловилася про свої стосунки з солов’їною: “Все має наслідки”

Alyona Alyona відреагувала на скандальне повідомлення
Популярна українська співачка, реп-зірка Alyona Alyona розповіла, чому віддає перевагу українській мові.
Знаменитість написала невеликий пост на своїй сторінці в Фейсбуці, в якому розповіла, чому вона пише тексти пісень українською мовою і взагалі вважає за краще спілкуватися саме державною, а не російською.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)


Все почалося з висловлювання професорки НПУ Драгоманова, яка назвала норму Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” “напухлим лімфовузлом”, а Україну – “американською колонією”. Студентський парламент Факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка не міг не відреагувати на скандальне повідомлення викладача вузу.
Студентський парламент закликає керівництво НПУ імені М. П. Драгоманова відреагувати на цю ситуацію. Не пройшла стороною скандал і Alyona Alyona і розповіла про свої стосунки з українською мовою, а також підтримала студентів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)


“Коли я була мала, в садочку нас виховували на суржику, в 3х школах – українською, в університеті – українською. Я вільно володію російською. Проте освітній процес, поняття і терміни, якими я володію прививалися мені державною. Саме тому я мала кар’єрний зріст, тому я пишу тексти українською, тому маю такий словниковий запас. Все має свої наслідки і дає свої плоди,#укрfeel”,- прокоментувала співачка.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments