Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиAmazon скасував зйомки міні-серіалу «Кортес» з Хав'єром Бардемом

Amazon скасував зйомки міні-серіалу «Кортес» з Хав’єром Бардемом

Як повідомляє The Hollywood Reporter, Amazon вирішив відмовитися від виробництва амбітного міні-серіалу під назвою «Кортес» з Хав’єром Бардемом у головній ролі. Фільм повинен був розповісти про життя прославленого мореплавця та конкістадора Ернана Кортеса. Творці були змушені відмовитися від реалізації проєкту через те, що в умовах пандемії коронавируса немає можливості провести повноцінні зйомки. Офіційна заява Amazon говорить:
«Унаслідок виробничих перешкод, викликаних пандемією COVID-19, Amazon Studios та Amblin Partners не в змозі продовжувати роботу над нашим серіалом «Кортес». У нинішніх обставинах у нас, на жаль, немає можливості приступити до виробництва у найближчому майбутньому та забезпечити той розмах, якого заслуговує цей серіал».
«Кортес» був анонсований ще у 2018 році. Сценаристом проєкту повинен був стати Стівен Зейлліан, який раніше працював зі Стівеном Спілбергом над знаменитою воєнною драмою «Список Шиндлера». Ернан Кортес, головний герой серіалу, прославився тим, що у 1519-1521 роках він очолював колонізаторську експедицію у Мексику, в результаті якої Іспанія зруйнувала державу ацтеків.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments