Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиАМС закриє «Ходячих мерців» після 11 сезону та запустить спін-офф про Деріла...

АМС закриє «Ходячих мерців» після 11 сезону та запустить спін-офф про Деріла та Керол

Телеканал AMC офіційно анонсував, що серіал «Ходячі мерці» буде закритий після закінчення одинадцятого сезону. Втім, фінал відбудеться ще нескоро, адже заключний сезон буде складатися не з традиційних шістнадцяти серій, а з двадцяти чотирьох, які будуть виходити до 2022 року.
Разом з тим AMC повідомив, що у розробку запущено черговий спін-офф «Ходячих мерців», у центрі якого будуть Керол та Деріл. Як і у флагманському шоу, ці ролі виконають Мелісса МакБрайд та Норман Рідус. Згідно з наявними даними, прем’єра нового серіалу запланована на 2023 рік.
Відзначимо, що на цей момент «Ходячі мерці», як і раніше перебувають на десятому сезоні, оскільки через пандемію коронавірусу він недорахувався заключного епізоду – серія під назвою «Вірна загибель» вийде в ефір 4 жовтня. Більш того, у липні творці оголосили, що до десятого сезону будуть додані шість додаткових епізодів.


Нагадаємо, що в основу «Ходячих мерців» ліг однойменний цикл коміксів, що розповідає про групу людей, які пережили зомбі-апокаліпсис. Серіал дебютував ще у 2010 році. На хвилі його популярності були запущені спін-оффи «Бійтеся ходячих мерців» та «Ходячі мерці: Світ за межами». Разом з тим AMC планує зняти трилогію з повнометражних фільмів, присвячену Ріку Граймсу у виконанні Ендрю Лінкольна.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments