Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeУкраїнаФактиАндре Тан розлучився з дружиною після 9 років шлюбу

Андре Тан розлучився з дружиною після 9 років шлюбу

Відомий український дизайнер та модельєр Андре Тан оголосив про розрив стосунків з дружиною Аліною Харечко. Він зізнався, що причиною стали дизайнерські амбіції екскоханої. Український дизайнер та модельєр зі світовим ім’ям Андре Тан повідомив про розлучення з дружиною у програмі “Світське життя”. Шлюб Андре Тана та Аліни Харечко тривав 9 років.
Модельєр зауважив, що вже більше як рік не живе разом з Аліною Харечко. “Я дуже поважаю свою колишню дружину Аліну, тому що вона мені народила доньку Софію. Ми починали з дружби й закінчили дружбою”, – заявив Андре Тан.
Чоловік розповів, що причиною розпаду стосунків стала дизайнерська кар’єра дружини. На її тлі виникало безліч конфліктів.
“Почались сварки, тому що вона запустила свою лінію одягу Home Wings і я почав їй рекомендувати, що та як краще зробити. Вона сказала, що хоче сама робити свої помилки. І саме на тлі роботи виникало дуже багато сварок”, – поділився модельєр.

Андре Тан зізнався, що зараз у нього та ексдружини нормальні стосунки. Щодо майна, то знаменитість при розлученні залишив практично все Аліні, а доньці Софії платить аліменти.
“Я залишив їй все. Я залишив їй великий дім на 500 квадратів, я купив їй нове авто, я щомісяця плачу великі аліменти. Вже минуло більш ніж пів року і ми нормально спілкуємося,
– додав Андре Тан модельєр”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments