Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиАнджеліна Джолі зажадала усунути суддю від шлюборозлучного процесу з Бредом Піттом

Анджеліна Джолі зажадала усунути суддю від шлюборозлучного процесу з Бредом Піттом

Як повідомляє Vanity Fair, Анджеліна Джолі подала позов до Вищого суду Лос-Анджелеса з проханням відсторонити від справи приватного суддю Джона Одеркірка, який займається її розлученням з Бредом Піттом.
Причина відсторонення судді полягає у тому, що він нібито має ділові відносини з одним з адвокатів Бреда та не розкрив цю інформацію своєчасно. У позові Анджеліни йдеться про те, що адвокат Бреда “активно виступав за фінансові інтереси судді Одеркірка”.
Розлучення Джолі та Пітта проходить у закритому режимі, тому деталі процесу невідомі. Вони офіційно розлучилися у квітні 2019 року, але все ще вирішують деякі фінансові питання та питання опіки над дітьми. Хоча у липні пройшли новини про те, що Бред та Анджеліна порозумілися щодо спільного виховання дітей. Повідомляється, що парі допомогли сеанси з психологом.
“Їм потрібно багато часу та багато сеансів сімейної терапії, щоб домогтися того, до чого вони прийшли зараз”, – розповідає джерело. Він додав, що особливу увагу на терапії приділялася тому, щоб повернути Бреду батьківство.
“Їх діти підросли, і розставання батьків для них уже не настільки гостре питання. Молодші діти живуть то у батька, то у матері, Бред дуже любить проводити з ними час та бачиться з ними так часто, як це можливо. Він став набагато більш щасливим”, – поділився інсайдер.
Тепер Анджеліна Джолі та Бред Пітт живуть недалеко один від одного, щоб дітям було зручніше. За словами джерела, актор регулярно заходить до колишньої дружини. Також наголошується, що Бред відразу був готовий виховувати дітей разом з Анджеліною, але їй потрібен був час, щоб погодитися на це.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments