Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівАнна Сєдокова вийшла заміж за молодого бойфренда

Анна Сєдокова вийшла заміж за молодого бойфренда

Співачка Анна Сєдокова та Яніс Тімма офіційно стали чоловіком та дружиною. Важлива подія в житті 37-річної Анни Сєдокової пройшла ще 6 вересня. Однак про це співачка зі своїм молодим чоловіком вважали за краще не розповідати публіці.
Весь цей час Анна та Яніс приховували свій новий статус від шанувальників та журналістів. Про те, що закохані узаконили свої стосунки – вони зізналися лише у програмі “Вечірній Ургант”.
“Ми вже одружилися. Я більше не наречена. Ми взагалі нікому не хотіли розповідати. Ми вирішили просто розписатися та відсвяткувати у сімейному колі”, – розповіла Сєдокова в ефірі шоу.
У телеграм-каналі Анни Сєдокової з’явилося перше фото з весілля пари. Для такої важливої ​​події у своєму житті співачка вибрала мереживну весільну сукню та довгу фату зі шлейфом, оброблену, також, мереживом. Виглядала Анна неперевершено.
Анна та Яніс організували скромну вечерю на березі річки з іграми та танцями. Адже з ними були старша донька артистки Аліна та молодший син Гектор. Відзначимо, що шлюб з Янісом Тімма для Анни Сєдокової є третім. Баскетболіст одружився вдруге.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments