Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиАвтор «Пташиного короба» повідомив, що Netflix працює над сиквелом

Автор «Пташиного короба» повідомив, що Netflix працює над сиквелом

Фільм Netflix 2018 року, «Пташиний короб» режисера Сюзанни Бір з Сандрою Баллок у головній ролі став величезним успіхом сервісу. Тільки за тиждень після прем’єри фільм у США подивилися понад 26 мільйонів осіб. Сюжет картини заснований на однойменній книзі Джоша Малермана, опублікованій у 2014 році.
У червні в книжкових магазинах США з’явився у продажу новий роман Малермана «Мелорі», події якого відбуваються через два роки після «Пташиного короба». У автора запитали, чи буде екранізована нова книга. На що він відповів:
«Я не можу сказати багато, можу лише повідомити, що робота йде. Іноді це так дивно, вся ця таємність, але я повинен дотримуватися правил гри».
«Пташиний короб» розповідав про появу у світі дивних істот. Побачивши їх людина не може впоратися з бажанням покінчити життя самогубством. Вагітна художниця Мелорі (Сандра Баллок) з двома п’ятирічними дітьми, почувши про існування безпечного місця, відправляється у небезпечну подорож. З собою вона бере короб з папугами, які співом можуть повідомляти про небезпеку, що наближається. У «Мелорі» глядачі побачать ту ж родину, яка дісталася до школи для сліпих. Але монстри за минулий час еволюціонували, і тепер їм для вбивства людини досить доторкнутися до неї.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments