Середа, 10 Серпня, 2022
HomeЗарубіжнаБейонсе випустила нове музичне відео на пісню "Already"

Бейонсе випустила нове музичне відео на пісню “Already”

Як пише Variety, напередодні виходу свого довгоочікуваного візуального альбому “Black is King” Бейонсе випустила музичний кліп на свій трек “Already” з її альбому 2019 року “The Lion King: The Gift”.

Вступний кадр кліпу показує Бейонсе з голови до ніг в бірюзовій фарбі для тіла, граціозно позуючи на дереві. Потім сцена перемикається на пустельний міський склад, де вона стоїть у групі танцюристів, одягнених в тріко кольору какао з зображенням півмісяців.
Однак мода на цьому не зупиняється. Ніколи не упускаючи можливості для запаморочливої ​​зміни костюма, Бейонсе пізніше перемикається на індивідуальний ансамбль з коров’ячим принтом та з корсетним топом, відповідною міні-спідницею та рукавичками довжиною до ліктя.
Під час записаного виступу на Good Morning America в четвер Бейонсе поділилася з шанувальниками своїм хвилюванням з приводу того, що нарешті змогла випустити “Black Is King” у світ.
“Я сподіваюся, що цей фільм змінить світове сприйняття чорних, яке завжди означало для мене натхнення, любов, силу і красу”, – сказала Бейонсе.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments