Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиБен Аффлек зніме фільм про створення "Китайського кварталу" Романа Поланскі

Бен Аффлек зніме фільм про створення “Китайського кварталу” Романа Поланскі

Бен Аффлек знайшов свою наступну режисерську роботу після того, як у цьому році він з’явився перед камерою у фільмі “Поза грою”.
Entertainment Weekly стало відомо, що Аффлек збирається зняти фільм за мотивами книги “Велике прощання: Китайський квартал та останні роки Голлівуду”, опублікованій у цьому році автором бестселерів, за версією New York Times, Семом Воссон. Він, також, адаптує сценарій до фільму, продюсером якого виступить Лорн Майклс.
У книзі розповідається залаштункова історія “Китайського кварталу”, нуару 1974 року під керівництвом Романа Поланскі, у якому знімалися Джек Ніколсон та Фей Данауей. Джек Ніколсон виконує роль приватного детектива Джейка Гіттеса з довоєнного Лос-Анджелеса. Гіттес приймає пропозицію загадкової багатої красуні (Фей Данауей) зайнятися розслідуванням обставин таємного роману її чоловіка-інженера. Погодившись на цю справу, Гіттес не підозрював, що опиниться у центрі таємних скандалів, беззаконня, корупції та прихованих махінацій, правда про які спливе одного разу вночі разом з тілом нещасного інженера.
Крім того, є ще розказані історії про створення цього фільму: від молодого Ніколсона, який починав свої відносини з Анжелікою Х’юстон у той час, до продюсера Роберта Еванса, який допомагав Paramount виступати у ролі найсильнішої студії 70-х років, до конфліктів на знімальному майданчику між Романом Поланскі та Фей Данауей.
Про все це та багато іншого Сем Воссон пише у “Великому прощанні”, де містяться подробиці сценарію Роберта Тауна про цю відому історію. Неясно, чи з’явиться Бен Аффлек у цьому новому фільмі. Хоча, останні кілька років він більше зосередився на акторській грі. Останньою режисерською роботою Аффлека став фільм 2016 року “Закон ночі”. Минулого року стало відомо, що він знявся у фільмі “Армія привидів”, події якого відбуваються під час Другої світової війни.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments