Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиБілл Мюррей у трейлері «Остання крапля»

Білл Мюррей у трейлері «Остання крапля»

Вийшов перший трейлер трагікомедії про сімейні стосунки «Остання крапля» (в оригіналі On the Rocks). Оскароносний сценарист та режисер Софія Коппола запросила на головні ролі Білла Мюррея, з яким вже працювала над «Труднощами перекладу», та свою стару подругу Рашиду Джонс.
Фільм розповідає про письменницю з Манхеттена Лорі, яка починає підозрювати, що у її чоловіка роман з новою колегою, та звертається за допомогою до батька-плейбоя Фелікса. Разом вони починають стежити за чоловіком Лорі, подорожують по Нью-Йорку та поступово розбираються у своїх взаємних відносинах.
Софія Коппола каже, що частково в основу картини лягли її взаємини з власним батьком, режисером Френсісом Фордом Копполою:
“Я хотіла зробити щось легке та грайливий, з великим почуттям та щирістю. Фелікс (Білл Мюррей) – джентльмен зі старого світу, який звик вирішувати питання за келихом мартіні. Він дивиться на жінок та відносини і дає поради зі своєї точки зору, яка не відповідає тому, як ставиться до життя чоловік Лорі. А Лора намагається зрозуміти різні точки зору, зіставити погляди покоління мартіні та сьогоднішнього покоління на чоловіків та жінок”.

Фільм «Остання крапля» вийде у жовтні в кінотеатрах та на Apple +.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments