Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяБред Пітт вперше заговорив про романи після Анджеліни Джолі

Бред Пітт вперше заговорив про романи після Анджеліни Джолі

Бред Пітт розлучився зі своєю дружиною Анджеліною Джолі майже три роки тому, пара оформила розлучення лише навесні цього року. При цьому Джолі і Пітт досі не можуть домовитися щодо деяких фінансових питань, а також ведуть запеклі суперечки з приводу опіки над дітьми.
При цьому після розриву і Анджеліні, і Бреду приписували численні романи. ЗМІ повідомляли, що Пітт крутив роман з різними актрисами, в тому числі з Шарліз Терон. Щоправда, всі ці чутки не підтвердилися.

Нарешті Пітт вирішив сам розповісти про те, що відбувалося в його особистому житті останні кілька років. Бред зазначив, що він не такий ловелас, як багато хто думає.
Пітт вже близько 15 років і зовсім не читає пресу і взагалі уникає всіх новин про себе. “Не знаю, зі скількома жінками, на думку преси, я зустрічався протягом останніх двох або трьох років, але можу сказати, що все це неправда. Я можу просто майнути десь з ким-небудь, але, можливо, це нічого не означає”, – розповів Бред в інтерв’ю New York Times . Втім, Пітт спокійно реагує на чутки про себе.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments