Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяБред Пітт виграв суд проти Анджеліни Джолі: хто тепер опікуватиметься дітьми

Бред Пітт виграв суд проти Анджеліни Джолі: хто тепер опікуватиметься дітьми

Майже п’ять років Бред Пітт судився з Анджеліною Джолі за спільну опіку над шістьма дітьми. За попереднім рішенням судді, актор виборов у колишньої дружини рівні права на нащадків.
Посилаючись на адвокатів акторів, джерело інформує, що Бред Пітт виграв суд проти Анджеліни Джолі. Приватний суддя Джон Удеркірк, якого найняло експодружжя, детально розглянув справу – вислухав показання свідків, спеціалістів і психологів, що спілкувалися з дітьми. Він постановив, що екси мають рівні права на опіку над шістьма нащадками.

“Бред просто намагався проводити більше часу зі своїми дітьми. Очевидно, що Анджеліна робила все можливе, щоб цього не допустити. Цей процес тривав кілька місяців, і було залучено багато свідків, експертів, терапевтів та інших людей, які були поряд з дітьми, і рішення базується на цьому”, – йдеться в джерелі.
Попри те, що судова тяганина між Бредом Піттом і Анджеліною Джолі, яка тривала довгих п’ять років, підходить до логічного завершення, багатодітна матуся готова продовжувати юридичну боротьбу.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments