Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівБрітні Спірс подякувала фанатів, які запустили акцію #FreeBritney

Брітні Спірс подякувала фанатів, які запустили акцію #FreeBritney

Попри те, що нещодавно суд відхилив прохання Брітні Спірс скасувати опікунство батька, поп-зірка продовжує боротися за свою незалежність. Як повідомляє BBC, днями юристи Брітні подали до суду нові документи, складені від її імені, з метою оприлюднити закриті частини її судової справи.
У заяві Спірс висловила підтримку руху #FreeBritney («Свободу Брітні»), який запустили її шанувальники. Вони впевнені, що співачка перебуває під жорстким контролем свого батька, до якого нещодавно повернулися повноваження опікуна. Адвокат зірки оскаржив клопотання Джеймса Спірса, який наполягає на приховуванні частини матеріалів справи.

«Брітні виступає проти прагнення її батька зберегти деяку важливу для суду інформацію, як сімейну таємницю. У неї немає ніяких проблем зі здоров’ям або з дітьми, які варто було б приховувати. Вона, також, дуже цінує підтримку своїх шанувальників. Все це не жарт та не теорія змови», – заявив адвокат співачки.
Нагадаємо, саме батько Брітні назвав галас навколо своєї доньки теорією змови та заявив, що не краде її гроші: «Всі ці конспірологи поняття не мають, що відбувається. Вони просто не уявляють, що відбувається. Я повинен щорічно звітувати перед судом про кожен витрачений цент. Як, чорт візьми, я можу щось вкрасти?».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments