Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиCardi B захистила появу Кайлі Дженнер у кліпі "WAP"

Cardi B захистила появу Кайлі Дженнер у кліпі “WAP”

Нове музичне відео на пісню “WAP” – перше спільне співробітництво Cardi B та Megan Thee Stallion – з моменту його випуску знаходиться на вершині популярності в YouTube. Але у Twitter цей кліп став гарячою темою для розмов. Через хвилину та 40 секунд у кліпі музика зупиняється, щоб зосередитися на загадковій постаті, якою виявляється Кайлі Дженнер.
З огляду на те, що вона та її сім’я привласнюють чорну культуру, багато фанатів образилися на камео б’юті-магната у музичному відео Cardi B та Megan Thee Stallion, деякі використовували меми, щоб висловити своє розчарування.
У кінцевому підсумку, дискусія привела до онлайн-петиції із закликом вирізати Кайлі Дженнер з музичного кліпу.


Cardi B написала у Twitter відповідь на негативну реакцію, сказавши, що частина мети відео полягала у тому, щоб “включити різних жінок, які належать до різних рас та мають різне походження, але при цьому сильні та впливові”.

View this post on Instagram

#WAP

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on


Поки що єдина реакція Кайлі Дженнер, на прем’єру музичного кліпу, була постом в Instagram, де вона поділилася деякими залаштунковими кадрами, у тому числі тим, на якому її мати Кріс Дженнер робить знімок на задньому плані.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments