Середа, 17 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиЧедвік Боузман міг зіграти Дракса у «Вартових Галактики»

Чедвік Боузман міг зіграти Дракса у «Вартових Галактики»

Голлівуд продовжує оплакувати смерть Чедвіка Боузмана, який помер від раку. Актор насамперед відомий за роллю Т’Чалли у «Чорній Пантері» та інших фільмах кіновсесвіту Marvel. Однак свого часу все могло скластися інакше – бувши гостем The Tonight Show Starring Jimmy Fallon у листопаді минулого року, 43-річний актор розповів, що спочатку він проходив проби на роль іншого супергероя. Коли Боузман вперше зустрівся з кастинг-директором Marvel, він претендував на роль Дракса Руйнівника у фільмі «Вартові Галактики»:
«Було просто здорово прийти туди, спробувати себе в цьому образі та подивитися, як вони відреагують. В акторській кар’єрі подібні речі трапляються нерідко. Ти приходиш на проби зі знанням, що не отримаєш роль, але ти знаєш, що зустрінеш там людей, які можуть сказати: «Це йому не підходить, але у нас для нього є дещо інше». Мені здається, це був один з тих моментів, коли вони подумали, що можуть звернутися до мене пізніше».

В результаті роль Дракса отримав екс-рестлер Дейв Батіста, тоді як Боузман виконав головну роль у «Чорній Пантері». Цей фільм вийшов у 2018 році, заробивши феноменальні $1,346 млрд. При бюджеті у розмірі $ 200 млн. На 2022 рік був запланований випуск сиквелу, але через смерть Чедвіка Боузмана проєкт виявився у підвішеному стані.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments