П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeЦікавоЧому в моєму ноутбуці немає заряду?

Чому в моєму ноутбуці немає заряду?

Чому в моєму ноутбуці немає заряду?

Якщо ви часто подорожуєте по роботі, ноутбук без працюючого акумулятора може заважати роботі. Акумулятори ноутбука можуть не заряджатися, швидко розряджатися або виходити з ладу з інших причин, в тому числі старість, обрив кабелю живлення або пошкодження схеми зарядки. Ви можете вирішити більшість проблем з акумулятором, купивши запасні частини, але деякі проблеми зажадають професійного ремонту.

Старі батареї

Всі акумуляторні батареї з часом втрачають ємність. Акумулятори для ноутбуків помітно втрачають довговічність вже через кілька років. Якщо ви продовжите використовувати стару батарею, час її роботи скоротиться, поки батарея не зможе прослужити всього кілька хвилин до смерті. Щоб відновити втрачене живлення, вам необхідно замовити нову батарею в інтернет-магазині. У більшості ноутбуків є замінні користувачем батареї, хоча для деяких може знадобитися професійна розбирання.

Поганий шнур живлення

Через несправний кабелю живлення може здатися, що ваша батарея не заряджається належним – якщо шнур перемикається між працюючим і непрацюючим, акумулятор втрачає заряд так швидко, як тільки може заряджатися. Ви можете перевірити шнур живлення, спробувавши запустити ноутбук від мережі змінного струму після вилучення акумулятора. Якщо він працює з перебоями, можливо, з’єднання ненадійно. При необхідності ви можете замовити запасний блок живлення в інтернет-магазині. Вартість блоку живлення для ноутбука різна, у кожної моделі вона своя, також залежить від параметрів.

Схема зарядки

Якщо ваш ноутбук продовжує працювати зі збоями навіть з новим акумулятором або зарядкой, можлив, він зламав внутрішню ланцюг зарядки. Якщо дроти всередині ноутбука, що йдуть від шнура живлення до батареї, пошкоджені, батарея не буде заряджатися належним чином. Для усунення несправної схеми зарядки потрібен професійний ремонт у виробника або в сервісному центрі.

Використання батареї

Акумулятори для ноутбуків не вимагають особливого догляду, як деякі старі акумуляторні батареї. Вони не будуть “перезаряджати” і не вимагають повного використання заряду, перед кожною зарядкою. Якщо ваш ноутбук вимикається, коли здається, що у вас залишився заряд. Ви можете спробувати один раз повністю розрядити акумулятор, щоб скинути калібрування акумулятора. Однак цей процес насправді не відремонтує пошкоджений акумулятор. Якщо ваш ноутбук сильно нагрівається під час використання, ви можете витягти акумулятор при використанні ноутбука від мережі змінного струму, оскільки нагрівання може скоротити термін служби батареї.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments