Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиЧутки: планується сиквел «Інтерстеллар»

Чутки: планується сиквел «Інтерстеллар»

У цьому році кіноіндустрія зазнала збитків на багато мільярдів доларів. І невідомо, чи вийде це компенсувати у наступному році, який повинен стати рекордним за кількістю прем’єр блокбастерів в історії. Студії продовжують аналізувати ситуацію та шукати кращі способи виходу з неї. Наприклад, Disney прийняла рішення не влаштовувати показ «Мулан» у кінотеатрах, а показувати фільм за допомогою свого сервісу Disney +. Портал We Got This Covered вважає, що загальною тенденцією стане пріоритет сиквелів та франшиз над оригінальними фільмами. Бо такі картини швидше заманять глядачів у кінотеатри.

І як доказ, що світ кіно буде розвиватися саме таким способом, портал посилається на чутки, що Warner Bros. планують зняти сиквел «Інтерстеллар», що вийшов у 2014 році. Фільм був знятий Крістофером Ноланом за сценарієм, написаним ним у співавторстві з братом Джонатаном Ноланом. Картина була висунута на п’ять премій «Оскар» та отримала приз за кращі візуальні ефекти.
За даними видання, проєкт знаходиться на ранній стадії. Warner Bros. мріє роздобути Крістофера Нолана у крісло режисера, але у разі його відмови, студія згодна і на те, щоб він хоча б був співавтором сценарію. У авторів порталу, які повідомили цю новину, подвійне ставлення до неї. Вони не розуміють, чому студією була обрана саме ця стрічка для створення сиквелу. З усіх фільмів Нолана у нього найнижчий рейтинг на Rotten Tomatoes. Але, в той самий час, фінал першого фільму, коли головний герой Джозеф Купер у виконанні Меттью Макконахі возз’єднується з персонажем Енн Хетеуей на далекій, але придатній для життя планеті, може бути чудовим стартом для сиквелу.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments