Середа, 10 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівДемі Ловато розлучилася з нареченим всього через два місяці після заручин

Демі Ловато розлучилася з нареченим всього через два місяці після заручин

Як повідомляє видання Elle, Демі Ловато та Макс Еріх розірвали відносини, хоча в липні заявили про свої заручини. Джерело з оточення пари говорить, що вони вирішили розлучитися, щоб зосередитися на своїй кар’єрі.
“Це було важке рішення, але Демі та Макс вирішили піти різними шляхами, щоб зосередитися на своїй кар’єрі. Вони все ще люблять та поважають один одного та завжди будуть цінувати проведений разом час”, – поділився інсайдер.
Чутки про те, що Демі та Макс зустрічаються, ходили з початку року, поки пара нарешті не підтвердила свій роман у травні, коли вони з’явилися разом в кліпі Аріани Гранде та Джастіна Бібера Stuck With U. За словами інсайдерів, карантин зміцнив відносини Ловато та Еріха.
Потім в липні пара здивувала шанувальників новинами про заручини. Тоді Ловато поділилася фотографією, на якій показала кільце з величезним діамантом.
“Макс, я з першого погляду зрозуміла, що люблю тебе. Ти ніколи не тиснув на мене, не просив ставати кимось, крім як собою. З тобою я захотіла стати найкращою версією себе. Я з гордістю прийняла твою руку. Не можу описати тут, як я люблю тебе. Але я в великому передчутті чекаю початку нашого сімейного життя. Я буду любити тебе вічно, милий. Мій партнер. За наше майбутнє!” – написала в липні Демі, звертаючись до Макса.

View this post on Instagram

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” – something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich – I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! ??❤️?? Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on


Еріх теж залишив коханій визнання:
“Слова не опишуть, як нескінченно я люблю тебе. Не можу прожити ні секунди на цій Землі без чудової думки про те, що ти станеш моєю дружиною”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments