Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиДемі Мур розкрила секрет свого спотвореного пластикою обличчя: "Я почувалася особливою"

Демі Мур розкрила секрет свого спотвореного пластикою обличчя: “Я почувалася особливою”

Акторка зізналася, чи зробила вона пластику, чи то був грим.
Відома голлівудська акторка Демі Мур, яка нещодавно приголомшила своїм зовнішнім виглядом під час модного дефіле, тільки зараз розкрила секрет свого перетворення. Так, днями зірка вперше з’явилася на екрані після скандального виходу на подіум. Зірка взяла участь у програмі Наомі Кемпбелл “Без фільтрів з Наомі”.
В ефірі Демі з’явилася в чорному джемпері та з розпущеним волоссям. Однак вся увага шанувальників була прикута до обличчя зірки.

Так, завдяки відео стало зрозуміло, що пластику Мур не робила, а на показі продемонструвала професіональну роботу візажистів. Її вилиці повернули колишню форму, і обличчя набуло звичного вигляду. А у розмові з супермоделлю Мур поділилася емоціями від показу, в якому взяла участь, зауваживши, що зовнішність жодним чином не вплинула на її настрій.

“В той день я по-справжньому почувалася особливою. Це почуття чарівне і запам’ятовується назавжди. Для мене це було честю” – відзначила акторка. Зауважимо, нещодавно зірка взяла участь у показі бренду Fendi, де приголомшила своєю зовнішністю. Її вилиці стали більш виразними, а щоки мали запалий вигляд. Фахівці припустили, що акторка напередодні використовувала філери.
Нагадаємо, декілька місяців тому Демі Мур показалася у спідній білизні на архівному знімку з дочкою. Акторка привітала Румер з 32-річчям та показала рідкісні знімки з сімейного архіву.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments