Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДенніс Квейд взяв чорного кота на ім'я ... Денніс Квейд

Денніс Квейд взяв чорного кота на ім’я … Денніс Квейд

Згідно з місцевим новинним каналом Вірджинії WSLS, актор Денніс Квейд взяв чорного кота з притулку “Товариства захисту тварин Лінчбурга”, якого також звуть Денніс Квейд. Згідно веб-сайту притулку, кіт – 6-річний хлопчик, який просто хоче нескінченних кіномарафонів. “Я можу не відповідати моєму тезці, драматичному та артистичному акторові, але я б краще подивився його фільми, згорнувшись калачиком на дивані”, – йдеться в описі кота.
В інтерв’ю WSLS актор заявив, що просто не зміг встояти перед своїм новим пухнастим другом. “Це було дійсно незвично, але я просто не міг чинити опір. Я був змушений”, – сказав Квейд. “Я хочу врятувати усіх Деннісів Квейдів у світі”.
Квейд, який недавно запустив подкаст для домашніх тварин під назвою “The Pet Show” через свою компанію Audio Up, запропонував: “Може, варто почати називати тварин у притулках на честь різних знаменитостей та подивитися, що буде”.
За повідомленням новинної станції, у ці вихідні забирають кота Денніса Квейда, щоб він почав нове життя в якості домашнього вихованця знаменитості та, імовірно, майбутньої запрошеної зірки подкасту.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments