Субота, 13 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяДевід та Вікторія Бекхем захворіли на коронавірус та заразили інших

Девід та Вікторія Бекхем захворіли на коронавірус та заразили інших

Вікторія та Девід Бекхем переживали через те, що стали «супер розповсюджувачами» коронавірусу в березні, коли вони багато подорожували та спілкувалися з людьми.
Пара подорожувала по Сполучених Штатах та Британії та не знає, де точно вони заразилися. У Лос-Анджелесі подружжя відпочивали на вечірці після відкриття футбольного клубу «Інтер Майамі», потім прибули у Майамі, де Девід спілкувався з шанувальниками та тиснув їм руки, потім поїхали у Лондон. Також родина відзначила день народження сина Брукліна на вечірці, де було багато гостей. У якийсь момент обидва відчули нездужання, з’явився біль у горлі та піднялася температура. Їх тести на COVID-19 виявилися позитивними. Але найгірше те, що після спілкування з Вікторією та Девідом захворіли інші люди, зокрема, кілька охоронців та водіїв. Повідомляється, що у деяких з них хвороба проходила у важкій формі.
За словами VanityFair, Вікторія запанікувала та посадила всю родину на тритижневий карантин. “Вона була в жаху від того, що вони з чоловіком могли стати розповсюджувачами вірусу”, – відзначило джерело. Після одужання родина Бекхем ще кілька разів проходила тести, а також відправляла допомогу хворим з їх оточення.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments