Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСкандали«Дізнався про розрив заручин зі ЗМІ»: навколо розставання Демі Ловато з нареченим...

«Дізнався про розрив заручин зі ЗМІ»: навколо розставання Демі Ловато з нареченим розгорнулася драма

Минулого тижня стало відомо, що Демі Ловато та Макс Еріх розірвали стосунки, хоча в липні заявили про свої заручини. Джерело розповіло, що пара вирішила розлучитися, щоб «піти своїми дорогами та зосередитися на кар’єрі».
Після цих новин Макс повідомив у своєму Instagram, що дізнався про статус своїх відносин з Демі, в тому числі про розставання з нею, з таблоїдів.
«Уявіть, як це – дізнатися про статус своїх відносин з таблоїдів … Поки ти знімаєш байопік про пастиря в християнській церкві з метою допомогти людям», – написав Еріх.
Тепер же інсайдер стверджує, що Макс каже неправду.
«Він бреше! Демі все йому сказала заздалегідь» – сказало джерело. Він також припустив, чому Еріх нібито прикинувся, що йому нічого не сказали.
«Він просто хоче підтримувати інтерес до себе. Родина Демі Ловато вважає його божевільним, і вони дуже раді, що вона розірвала заручини з ним», – поділився інформатор.
Нещодавно Макс прокоментував заяву інсайдера:
«Я був на зйомках фільм Southern Gospel, зі мною перебували актори та знімальна команда. Вони бачили, як я заліз в телефон та відкрив новини. Це абсолютна правда, я дізнався про кінець відносин та розрив заручин таким чином, і люди бачили, як це було, і допомогли мені повернутися в образ та продовжити роботу».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments