Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівДмитро Комаров готується до поповнення у родині

Дмитро Комаров готується до поповнення у родині

Минулого року у житті Дмитра Комарова відбулася важлива подія. У червні 2019 року ведучий «Світ навиворіт» розпрощався зі статусом холостяка. Обраницею мандрівника стала модель та його партнерка по «Танцях з зірками» Олександра Кучеренко.
2020 рік для Дмитра Комарова, також, стане особливим. В його родині станеться поповнення. Ні-ні, мандрівник не стане татом, він стане дядьком.
На своїй сторінці в Insagram сестра Комарова Ангеліна зізналася, що готуватися стати мамою. Зовсім скоро у ведучого народиться племінник або племінниця.
Ангеліна опублікувала у своєму Insagram серію яскравих фотографій, де вона демонструє свій вже помітно округлий животик у строкатому цілісному купальнику.

View this post on Instagram

2020 для всей планеты – очень тяжелый год… -пандемия – весь мир на карантине -экономический кризис… Я – не исключение! Но есть у меня и хорошие новости, которые отлично видно на фото❤️ И не смотря на ситуацию в мире и мое личное, нетипичное, плохое самочувствие, которое длилось целых 3 месяца подряд, ожидание чуда в этом году радует каждый день? ❓Есть эксперты в подписчиках? Как думаете, чудо – это мальчик или девочка???

A post shared by Ангелина Комарова (@komarova_angelina) on


“2020 для всієї планети – дуже важкий рік. Пандемія – весь світ на карантині. Економічна криза … Я – не виняток! Але є у мене і хороші новини, які відмінно видно на фото. І не дивлячись на ситуацію у світі та на моє особисте, нетипове, погане самопочуття, яке тривало цілих 3 місяці поспіль, очікування чуда у цьому році радує кожен день. Є експерти серед підписників? Як думаєте, чудо – це хлопчик чи дівчинка?”, – пише Ангеліна.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments